עו"ד תאונות ספורט

עם העלייה במודעות לאורח חיים בריא, הפך הספורט לחלק בלתי נפרד מחייהם של רבים. עד לפני כעשור, רוב נפגעי תאונות הספורט שייצגנו היו ספורטאים מקצוענים, אולם בשנים האחרונות אנו עדים לעליה גדולה בהיקף התביעות המוגשות גם על ידי ספורטאים חובבנים, בין כאלה שנפצעו במהלך חוג ובין כאלה שנפצעו באימונים עצמיים כגון אימון בחדר כושר.
כשמדובר בספורטאים מקצוענים, הרי שאלו מכוסים בביטוח תאונות אישיות בהתאם לחוק הספורט התשמ"ח - 1988 ( סעיף 7 (א) המחייה אגודת ספורט, ארגון ספורט, התאחדות ואיגוד לרכוש ביטוח תאונות אישיות עבור הספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנות על ידם.
כשמדובר בתאונת ספורט של קטינים שהינם חלק ממערכת החינוך, הרי שאלו מכוסים בביטוח תאונות אישיות לתלמידים, המכסה את כל פעולותיהם גם מחוץ למסגרת החינוך 24 שעות ביממה ואף מחוץ לגבולות המדינה. על כן קטינים אלו מכוסים בביטוח זה גם אם נפצעו במסגרת פעילות ספורט. לעומתם, כאשר מדובר בבגירים חובבנים אשר נפגעו במהלך פעילות ספורט חובבני יש לבחון תחילה מיהו הגוף האחראי לפציעה והאם היא מכוסה תחת פוליסה רלבנטית.

משרדנו מטפל בנפגעי תאונות ספורט מקצוענים (גם במקרים בהם אגודת הספורט/התאחדות לא ביטחו את הספורטאי בהתאם לחוק הספורט) וביניהם חברי נבחרת התעמלות קרקע ומכשירים, שחיינים, כדורגלנים וכדורסלנים וספורטאים חובבנים כגון מתעמלים בחדרי כושר, שחקניות כדור רשת וחברי ליגות למקומות עבודה.

להערכת שווי הפיצוי הכספי שמגיע לכם

מלאו את הפרטים ועורך דין גיא דויטש יצור קשר בהקדם​​

אל תוותרו על הפיצויים שמגיעים לכם!
לבדיקת זכויותיכם ללא התחייבות השאירו פרטים