עו"ד תאונות עבודה

עשרות אלפי עובדים נפגעים מידי שנה בתאונות עבודה. כשאדם נפגע ואינו יכול לשוב לעבודתו מתחיל להיווצר "כדור שלג" שמביא אותו לעיתים לקבלת החלטות חפוזות, שבדיעבד עלולות להתברר כשגויות.

למעלה מ-20 שנים אנו מייצגים נפגעי תאונות עבודה בתביעות הן כנגד המוסד לביטוח לאומי, הן כנגד חברות ביטוח אשר ביטחו את הנפגע בפוליסות פרטיות (על פי רוב במסגרת ביטוח מנהלים ו/או תאונות אישיות) והן כנגד המעסיק בכל אותם מכרים בהם התנהלותו של המעסיק יצרה את הסיכון שהביא לתאונה.

משרד עו"ד ונוטריון גיא דויטש שם לעצמו מטרה למקסם את גובה הפיצוי לו זכאי הנפגע בתאונת עבודה תוך שימוש בידע הרב והניסיון שרכשנו בניהול מאות רבות של תביעות מורכבות נגד כל אותם גורמים האחראיים לשאת בתשלום הפיצויים לנפגעי העבודה.

עו"ד גיא דויטש חרת על דגלו לטפל באופן אישי ומקצועי בכל אחד מלקחותיו ובכך לוודא כי לקוחותיו מקבלים את מלוא הפיצוי לו הם זכאים.

משרד עו"ד ונוטריון גיא דויטש נעזר בצוות יועצים רפואיים, המורכב ממיטב המומחים בתחומי הרפואה השונים, המסייעים בידנו בהכנת חוות דעת רפואיות המוגשות כחלק מכתב התביעה. נשמח להעמיד את ניסיוננו ומקצועיותנו גם לשירותכם.

להערכת שווי הפיצוי הכספי שמגיע לכם

מלאו את הפרטים ועורך דין גיא דויטש יצור קשר בהקדם​​

מאמרים רלוונטיים

אל תוותרו על הפיצויים שמגיעים לכם!
לבדיקת זכויותיכם ללא התחייבות השאירו פרטים