תביעות אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות ומחלות קשות

לעיתים, תאונה או מחלה עלולים לגרור תקופת החלמה ממושכת במהלכה נמנע מהנפגע/החולה מלהמשיך ולעבוד ובכך למעשה הוא מאבד את יכולתו להתפרנס ולכלכל את עצמו ומשפחתו.
לשם כך רבים מאיתנו רוכשים כיסוי ביטוחי עבור "אובדן כושר עבודה" כדי שאם חלילה תפגע יכולתנו לעבוד, תשלם חברת הביטוח תשלומים חודשיים בשיעור ולתקופה שהוגדרו בפוליסה. בעניין זה נזכיר כי לגבי שכירים בעקבות כניסתו לתוקף של צו ההרחבה העוסק בכיסוי הפנסיוני, (בשנת 2008) מחויבים מעסיקים לבטח את עובדיהם בביטוח אובדן כושר עבודה.
ישנן עשרות סוגים של ביטוחים – כל חברה קבעה את תנאי הפוליסה ואת תנאי הזכאות לקבלת פיצויים מהביטוח, ולכן קשה מאוד להשוות ביניהם.
באוגוסט 2017 נכנסה לתוקף רפורמה שמטרתה להפוך את הביטוח אובדן כושר עבודה לפוליסה אחידה (בדומה לרפורמה שהיתה בביטוח בריאות) ובכך לאפשר למבוטחים להשוות בקלות בין הביטוחים של החברות השונות.

כך או אחרת מבוטחים רבים שחלו או נפגעו בתאונה, המבקשים לממש את הפוליסה במקרה של מחלה/ או תאונה נתקלים בסירוב של חברת הביטוח לשלם להם את אותם תגמולים מטעמים כאלו או אחרים.
למשרדנו הידע והניסיון בתביעות אובדן כושר עבודה. אנו דואגים בדוק ולגבש עבור התובע תביעה מבוססת תוך קבלת ייעוץ רפואי ובמידת הצורך קבלת חוות דעת רפואיות לגבי מצבו והגשת תביעה משפטית לצורך השגת מלוא התגמולים המגיעים לו.

לפגישת ייעוץ ראשונית להערכת סיכויי התביעה

מאמרים רלוונטיים

ביטוח אובדן כושר עבודה

כולנו רגילים לקום בבוקר, לצאת לעבודה ולפרנס את משפחתנו. אך מה קורה אם פתאום חלילה אנחנו לא יכולים לעבוד? מה קורה אם חלינו במחלה או נפצענו בתאונה שלא מאפשרת לנו להמשיך ולפרנס? בדיוק לשם כך קיימים ביטוחים שונים לפיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה.

לקריאה>>
עורך דין גיא דויטש

עורך דין גיא דויטש

יליד 1972 נשוי ואב לשלושה, חבר לשכת עורכי הדין משנת 2000 ונוטריון משנת 2010.
עו”ד גיא דויטש בעל ניסיון מוכח ומוצלח של למעלה מ-20 שנים, בייצוג אלפי לקוחות בתביעות נזיקין וביטוח

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גיא דויטש - עורך דין ונוטריון - תמונת פרופיל
דילוג לתוכן