תביעות ביטוח לאומי

תביעות ביטוח לאומי

תביעות ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי (המל"ל) הינו הגוף המופקד על תשלום הזכויות הסוציאליות בישראל. כולנו – שכירים ועצמאים, עקרות בית ומובטלים, קשישים וילדים משלמים תשלומים לביטוח לאומי כדי שנוכל בבוא היום לקבל את העזרה והסיוע בהתאם לאירועים שונים (מחלה, מילואים, נכות, אבטלה וכד').

לצערנו המציאות היא כי הליך מימוש הזכויות מול המוסד לביטוח לאומי עשוי להיות ארוך מסורבל ומאתגר (בלשון המעטה). למשרדנו ידע וניסיון הרב בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי – וביניהם בתביעות נפגעי עבודה, נכות כללית, קצבת תלויים, קצבת שירותים מיוחדים, גמלת שארים וניידות ועוד.

אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי פרטני ואישי בכל שלב משלבי ההליך: החל בבדיקות מקדמיות של הזכאות להגשת התביעה, איסוף החומר הרפואי, מילוי טפסי התביעה ובחירת המסלול המתאים, הפניית התובע וקבלת הערכות/חוות דעת של מומחים רפואיים וכמובן ייצוג בפני ועדות רפואיות מן הדרג הראשון, ובמידת הצורך בפני ועדת ערערים וערעורים לבית הדין לעבודה.

לפגישת ייעוץ ראשונית להערכת סיכויי התביעה

מאמרים רלוונטיים

ביטוח אובדן כושר עבודה

כולנו רגילים לקום בבוקר, לצאת לעבודה ולפרנס את משפחתנו. אך מה קורה אם פתאום חלילה אנחנו לא יכולים לעבוד? מה קורה אם חלינו במחלה או נפצענו בתאונה שלא מאפשרת לנו להמשיך ולפרנס? בדיוק לשם כך קיימים ביטוחים שונים לפיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה.

לקריאה>>
עורך דין גיא דויטש

עורך דין גיא דויטש

יליד 1972 נשוי ואב לשלושה, חבר לשכת עורכי הדין משנת 2000 ונוטריון משנת 2010.
עו”ד גיא דויטש בעל ניסיון מוכח ומוצלח של למעלה מ-20 שנים, בייצוג אלפי לקוחות בתביעות נזיקין וביטוח

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גיא דויטש - עורך דין ונוטריון - תמונת פרופיל
דילוג לתוכן